More
  Home Roze Ana festoi ditëlindjen e saj dhe na konfirmoi lidhjen me ish-konkurrentin!

  Ana festoi ditëlindjen e saj dhe na konfirmoi lidhjen me ish-konkurrentin!

  Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Lleshi ka festuar ditëlindjen.

  Ana kishte organizuar një festë me të ftuar miqtë e saj më të dashur, mes tyre edhe personazhe nga “Përputhen”.

  Një ndër ta ishte dhe Atdheu, i cili publikoi disa video nga festa me fishekzjarre dhe një darkë të shtruar për të gjithë të ftuar.

  Ana kishte zgjedhur të vishej me një fustan me xixa për ditën e saj më të bukur ndërsa të ftuarit ishin veshur të gjithë me të bardha.

  Disa prej tyre publikuan momente nga festa, ku ajo u pa në shoqërinë e ish-konkurrentit të Përputhen, Elion Maksutaj me të cilin ajo ka nisur një lidhje.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read