More
  Home Roze Po i tregon botës se nga vjen! Dua Lipa publikon fotot e...

  Po i tregon botës se nga vjen! Dua Lipa publikon fotot e ushqimit shqiptar dhe mburret!

  Këngëtarja shqiptare më famë botërore, Dua Lipa, është duke shijuar pushimet në bregdetin shqiptar së bashku me familjen.

  Dua është mjaft aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

  Këngëtarja me anë të një story në Instagramm nuk ka harruar të konsumojë produkte shqiptare teksa ka shkrepur foto duke treguar se po i shijojnë qebapat kosovarë.

  “Qebapa direkt nga Kosova”, ka shkruar Dua sipër fotos.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read