More
  Home Roze Xhensila Myrtezaj na lë me gojë hapur me ndryshim që ka bërë...

  Xhensila Myrtezaj na lë me gojë hapur me ndryshim që ka bërë në trupin e saj!

  Xhensila Myrtezaj postoi një fotografi të re ku shihet ulur.

  Mirëpo vëmendjen menjëherë e mori beli shumë i ngushtë i saj, shkruan InfoKosova.

  Kohët e fundit ajo po komentohet që ka ndryshuar shumë stil duke ardhur me veshje shumë të hapura.

  Mirëpo në këtë fotografi duket që ka përdorur edhe mjaft fotoshop tek beli, së paku kështu i kanë komentuar disa përcjellës dhe duket si të ishte e tillë./InfoKosova/

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read