Demi Rose është një nga bukuroshet e Instagramit më e pëlqyer nga brezi i ri.

Ajo numëron me me miliona ndjekës nga e gjithë bota dhe shkak për këtë janë fotot superseksi që bukuroshja publikon në llogarinë e saj në internet.

Bukuroshja 23 vjeçare nuk le për asnjë çast pa shfaqur linjat e saja duke nisur që nga top.less dhe pa rroba.

Madje në foton e fundit bukuroshja mori gati 1 milionë like e mijëra komente.

Aty shihet thuajse pa rroba, në një shpellë shumë të bukur në Tulum të Meksikës.

Fansat reaguan menjëherë.

“Kush është fotografi? Jam xheloz“, shkruante njëri prej tyre.

Demi njihet për foto provokative, të cilat i kanë sjellë një vëmendje të madhe në rrjetet sociale, që përkthehet, edhe në përfitime financiare.