Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk Tolgahan kanë një martesë të shëndoshë.

Ata u bënë prindër për herë të dytë duke sjellur në botë pas djalit edhe një vajzë, shkruan InfoKosova.

Pavarësisht që janë prindër të dy fëmijëve ata po mundohen që të dalin dhe të shijojnë edhe kohë për vete.

Së fundmi Almeda postoi një fotografi ku shihet në krahët e bashkëshorit mjaft e buzëqeshur./InfoKosova/