Arta Nitaj postoi Instastory joshëse.

Aktorja dhe modelj shqiptare, Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka pozuar para pasqyrës me një grim mjaft elegant por me veshje të përditshme, një fustan e shkurtër ngjyrë blu.

Në ftografi ajo shihet me flokët e larguara nga fytyra plot volum dhe me një grim mjaft të bukur, i cili i theksonte tiparet e fytyrës asaj.

Por interesante ishte poza e fotografis, ku shihet në një tualet kafeneje dhe e ulur mbi lavaman vetem, e vetëm të pozoj bukur./InfoKosova/