More
  Home Roze E PAPRITUR/ Sindi i kërkon ndjesë publike Melises pas debàtit: Më fal...

  E PAPRITUR/ Sindi i kërkon ndjesë publike Melises pas debàtit: Më fal se nuk…. (FOTO)

  Para pak ditësh, Sindi ishte e ftuar në emisionin “Abc e Padites”, ku foli edhe për personazhet që dolën si këngëtarë pas pjesëmarrës në “Për’Puthen”.

  Sindi u shpreh e bindur se nëse ata nuk do të kishin qenë pjesë e programit të famshëm nuk do të kishin marrë as 1 mijë klikime.

  Ndërsa kur u pyet se kujt do t’i kërkonte mes Melisës, Anës dhe Mevlanit që të mos këndonte më, Sindi u përgjigj:

  “Të treve. Është e tmerrshme”.

  Melisa nuk e ka pritur mirë këtë deklaratë dhe ka reàguar përmes një videoje të gjatë të postuar në Instastory.

  Ajo shton se është shumë krenare me arritjet e saj aktuale në muzikë, por ndërkohë Sindi nuk po bën asgjë me jetën e saj.

  Ajo thotë se Sindi ka shumë talent në violinë dhe me lutje i kërkon që të fokusohet tek vetja dhe jo tek të tjerët.

  Ndërkohë është Sindi, ajo e cila pak orë më parë ka kërkuar ndjesë publike Melises dhe kujtdo që është prékur nga deklara e saj.

  “Gjërat shkojnë gjithmonë në ekstrem kur bëhet fjalë për ëndrrat tona. Megjithatë kërkoj ndjesë mqs të kam shqetësuar ty apo dikë tjetër! Të uroj gjithë të mirat!”

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read