More
  Home Roze E papritur!?, Jasmina shpérthen kéq: Boll më ndoqët, Jeni disa…(FOTO)

  E papritur!?, Jasmina shpérthen kéq: Boll më ndoqët, Jeni disa…(FOTO)

  Ish-konkurrentja e ‘PërPuthen’, e cila momentalisht ndodhet me pushime në Turqi me nënën e saj dhe ish konkurrentin Alesandron.

  Ajo përmendet shpesh nga mediat për faktin se lídhë shoqëri vetëm me gjininë mashkullore.

  E revoltuar për faktin që përmendet negativisht për një fakt të tillë ajo reàgon àshpër ndaj të gjithëve që e krítíkuan “për përzgjedhjen shoqërorë”.


  Në një postim në rrjete sociale ajo shkruan ashpér dhe sqaron një herë e mirë këtë shqetësim të sajin.

  “Për të gjithë çunat që unë postoj, meshkujt janë shokë më te mirë se femrat. Mbas shumë vitesh e rréthuar me “shoqe” kam kuptuar që femrat i mbýt xhélozia, ínati, íntríga, mlléfi i panevojshëm!

  Ndërsa meshkujt, kur i ndan gjërat që në fillim, janë ata që kur ke pròblem te hapin telefonin, kur je keq të ndihmojnë edhe nëse i harron për shumë kohë sepse mendon se ke “shoqet”, prap të gjinden pranë!

  Në Shqipëri paragjýkohet një femër që ka shokë, por unë jam e lumtur për secilin prej tyre dhe shumë falënderuese që kurrë smë kanë lënë vetëm!

  Do as u ëish me kte informacion, po lumturinë e gjej pranë njerëzve pa interes e që kurrë nuk më kanë kthýer shpinën!

  Shokë janë ata që duan të të shohin gjithmonë e më lart, jo “shoqe” që duan të jesh mirë por asnjëherë më mirë se ata.”

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read