More
  Home Roze Pasi nuk i eci në ‘PërPuthen’ per te gjetur fatin e jetës,...

  Pasi nuk i eci në ‘PërPuthen’ per te gjetur fatin e jetës, Jasmina e largohet nga Shqipëria…(FOTO)

  Ish-konkurrentja e programit “Për’Puthen” Jasmina Kadriu, e cila doli nga program çift me Andi Artanin dhe pa kaluar edhe një muaj u ndanë nga njëri-tjetri.

  Shkak për ndarjen e tyre mendohet të jetë këngëtarja e njohur Diona Fona, kjo sipas vetë deklaratave te Jasmines nëpër rrjete sociale.

  Shihet se mes Andit dhe Diones ka pasur një bashkëpunim në projektet e kësaj të fundit, nga ku Andi, parmës një postimi në Instagrami ka uruar që suksesi ta ndjékë kudo që ajo shkon.E ndíkuar apo jo nga ndàrja, Jasmina shihet te shpërndajë ne ‘InstaStory’ një foto të pasaportës së saj me mbishkrim ‘Sunday’.

  Siç shihet, planet e Jaseminës janë lëvizja jashtë territorit te Shqipërisë, ajo po kërkon të gjejë kohë për vetën dhe jo vetëm pasi ne ‘Story’ e saj shihen dy pasaporta gati për tu hédhur në veprim.

  Me sa duket,  destinacioni i vend-mbërritjes do te jetë “sekret” për pak kohë, kjo vërehet ne postimet e Jasmines, nga ku ndjékësit e saj e pyesin për vendndodhjen dhe ajo vendos një ’emoji’  duke mbyllur gojën, por harron detajin e videove me ndërtesat e mrekullueshme te Turqisë.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read