More
  Home Roze Revoltohet gruaja e Feros pasi spitali gjerman nuk i publikoi imazhet e...

  Revoltohet gruaja e Feros pasi spitali gjerman nuk i publikoi imazhet e vajzës së saj!

  Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, një muaj më parë u bë nënë për herë të parë.

  Ajo së bashku me reperin Fero bënë të ditur lajmin e madh, duke pritur në jetë një vajzë.

  Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka reaguar ndaj spitalit gjerman ku kishte sjell në jetë foshnjën.


  Sipas saj është e zakonshme për ta që të publikojnë fëmijët në faqen zyrtare të tyre, por jot ë çiftit.

  “Spitali ku un linda foshnjën në Gjermani asnjëherë nuk postuan vajzën time, gjë të cilën e bëjnë me çdo lindje që bëhet aty”, u shpreh ajo.

  Tuje Ismajli vazhdoi: “Nuk po them se po vdes ta publikojnë, por mendoj se është mosrespektim dhe e vrazhdë. Më bënë që të mendoj se nuk jam e njëjtë me nënat e tjera që ishin aty”.

  Arbenita ndërkaq theksoi se edhe vajza e saj nuk ka asgjë më pak se sa foshnjet e tjera që i publikuan.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read