More
  Home Lajme Kri mi ka pushtuar Elbasanin/ Kryetarja e Gjyk atës ‘bën namin’ në...

  Kri mi ka pushtuar Elbasanin/ Kryetarja e Gjyk atës ‘bën namin’ në Tik-Tok: M afia, dh *pi, e bardha!

  Shprehja ‘nuk keni parë gjë akoma’, duket se duhet të përdoret përditë në Shqipëri, pasi çdo ditë po shohim diçka që nuk na e kishte marrë mendja. E kështu po e quajmë edhe skan dalin e radhës, i cili vjen nga Gjykata e Elbasanit. Bëhet fjalë për kryetaren e Gjykatës, Enkeleda Kapedani, e cila qenka një fanse e madhe e ‘Tik-Tokut’. Kapedani, e pashqetësuar fare se Elbasani është në pushtetin e kri mit dhe se në muaj regjistrohet më shumë se një ekze kutim, pozon e lumtur dhe me muzikë në Tik-Tok, a thua sikur nuk ka ndodhur asgjë.

  Siç shihet edhe nga videot e mëposhtme, ajo e përdor Gjykatën si një pasarelë modelingu dhe jo si një institucion që duhet të dë nojë kri minelët. Gjithashtu, kryetarja e Gjykatës poston edhe video me rroba të shtrenjta duke u bërë kështu virale në rrjet. Në një nga videot, ajo dëgjon këngën e Don Xhonit, ku përmenden fjalët m afia dhe ko kaina, por duket se kjo i duket Enkeledës vetëm një lojë fëmijës.

  Megjithatë, nuk mund të themi se reforma në Dr ejtësi nuk po funksionon, por duhet pak reklamë në rrjetet sociale miq.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read