More
  Home Lajme Përg jaket mëngjesi, ky është i riu qe ndërroi jetë në aks...

  Përg jaket mëngjesi, ky është i riu qe ndërroi jetë në aks ident!

  Një aks ident me pa sojë vd ekjen është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin Mamurras-Laç.

  Vik timë e një aksi denti ka mbetur një 35-vjeçar.

  Besim Seli me banim në Gjorm ka qenë duke udhëtuar me motor kur një automjet e ka përpl asur duke e hedhur në tokë pa ndjenja.

  Po licia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aks identit.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read