More
  Home Uncategorized I riu që u m byt në Durrës, 25 vjeç! Me çantë...

  I riu që u m byt në Durrës, 25 vjeç! Me çantë në shpinë po ikte për në Itali

  Një ngja rje e rë ndë është regjistruar sot në mesditë në Durrës.

  I mby tur është gjetur një i ri që dys hohet të j etë emi grant.

  Trupi i pajetë i të riut është gjetur brenda një baseni ujor nga pol icia më pas është nxjerr në breg, pa shenja jete.

  Ai shihet me nja çantë shpine dhe dyshohet se kishte t entuar që të largohej në mënyrë il egale drejt Italisë.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read