More
  Home Roze E papritur: Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’ i shpreh pëlqimin Bora Zemani, ja reagimi...

  E papritur: Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’ i shpreh pëlqimin Bora Zemani, ja reagimi i saj!

  Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Blerimi ishte së fundmi i ftuar në “Shqipëria Live”. Gjatë intervistës ai bëri një deklaratë të papritur.

  Blerimi tha se do kishte dashur që moderatorja Bora Zemani të ishte pjesë e konkurrenteve. Ai e cilësoi Borën si një vajzë të bukur, shumë të mirë me të cilën të gjithë do donin të dilnin.

  “Më vjen keq që Bora nuk ishte konkurente, është shumë e bukur dhe shumë e mirë. Kush nuk do të donte të dilte me të”, u shpreh Blerimi.

  Teksa gazetarja Erjona Rusi e pyeti “Pra ti po thua që Bora është vajza që të ka pëlqyer më shumë në Përputhen?”, Blerimi e konfirmoi.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read