More
  Home Roze Aristela bën ndërhyrje estetike, nuk do ta besoni arsyen e saj!

  Aristela bën ndërhyrje estetike, nuk do ta besoni arsyen e saj!

  Aristela është bërë pjesë e programit sërish pas një pauze që pati.

  Sot u zbulua se ajo i është nënshtruar një ndërhyrje estetike duke vendosur balonin gastrik.

  Princi duke shfaqur anën e tij romantike i shkoi në sallë duke i bërë një surprizë.

  Ai i shkoi me një tufë me lule duke i thënë: “Mua do më kesh këtu nga fillimi deri në fund.”

  Aristela tha se pas ndërhyrjes ndihet mirë dhe nuk ka pasur asnjë shqetësim.

  Juli e përgëzoi për faktin që e bëri publik të gjithë ndërhyrjen që lidhet me imazhin e saj./Indeksonline/

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read