More
  Home Roze Jepi dorëheqje nga mandati, por Tom Doshi është kandidati më i votuar...

  Jepi dorëheqje nga mandati, por Tom Doshi është kandidati më i votuar në Shkodër dhe në….

  Kreu i Partisë Social Demokrate Tom Doshi është kandidati për deputet që ka marrë më shumë vota në qarkun e Shkodrës.

  Pas përfundimit të numërimit të votave në të gjitha qendrat e votimit, rezulton që Doshi të ketë marrë 7886 vota.Pas tij renditet kandidati socialist Paulin Sterkaj i cili ka marrë 7335 vota, ndjekur nga Bardh Spahia i Partisë Demokratike me 7219 vota. Jozefina Topalli ka marrë vetëm 598 vota.

  Doshi dorëhoq nga mandati përpara shpalljes së rezultateve.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read