More
  Home Roze Skandal i rradhes ne Per'puthen!, zbulohet Mevlani ai qenka i martuar në...

  Skandal i rradhes ne Per’puthen!, zbulohet Mevlani ai qenka i martuar në Gjermani

  Per te gjithe konkurrentet e Perputhen jane komentuar edhe lidhje jashte programit.

  Prej disa kane qene te verteta e disa te tjere i kane mohuar.

  Qe ne fillim per Mevlanin eshte folur se eshte i martuar dhe ne fakt kjo eshte e vertete!

  Burime të afërta për AfterParty zbulojne se Mevlani në të vërtetë është i martuar në Gjermani me një shtetase gjermane për letra, pra jo me dashuri.

  E pra nese eshte keshtu kete e di edhe Lediana keshtu qe nuk eshte ndonje problem per ta.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read