More
  Home Lajme Gjekmarkaj paralajmëron: Këto zgjedhje nuk do të njihen! Opozita e udhëhequr nga...

  Gjekmarkaj paralajmëron: Këto zgjedhje nuk do të njihen! Opozita e udhëhequr nga Basha do ta….

  Kandidati i PD, Agron Gjekmarkaj zbulon se opozita nuk do të njohë zgjedhjet dhe do të dalë në shesh.

  Ai thotë se opozitës i janë vje dhur votat dhe se PD është në provën e saj më të madhe të ekzistencës.

  Sipas tij, përballja po vjen dhe opozita e Bashës do të dalë në sheshet shqiptare ku do i prijë një bet eje për të rr ëzuar regjimin.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read