More
  Home Roze U deklarua vetëm për Ledjanën, Mevlani bën veprimin e papritur qe na...

  U deklarua vetëm për Ledjanën, Mevlani bën veprimin e papritur qe na la pa fjalë!

  Pas 8 muajsh në ‘Përputhen’, Mevlani u deklarua vetëm për Ledjanën. “Aty brenda jam vetëm për ty, nuk shoh njeri tjetër”, i tha ai. Të njëjtën gjë i tha më pas dhe Ledjana, duke krijuar çiftin më të ri në program.

  Mirëpo, menjëherë pas deklaratës së tij, Mevlani i ka habitur të gjithë. Ai i ka nga rrjetet sociale të gjitha fshirë fotot me konkurrenten dhe arsyeja nuk është bërë e ditur.

  Kujtojmë se ditën e djeshme Antonela u shpreh se ata të dy po aktrojnë dhe se nuk kanë ndjenja të vërteta për njëri-tjetrin.

  Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read