More
  Home Lajme I moshuari ankohet për aparaturën e veshëve dhe syve, Rama na habit...

  I moshuari ankohet për aparaturën e veshëve dhe syve, Rama na habit me reagimin e tij: Bëj disa…

  Rama është përballur me disa të vërteta ditën e sotme në Shkodër, teksa ka takuar disa të moshuar që po merrnin vaksinën antiCovid. Në palestrën e një shkolle, ai është takuar me një të moshuar që i ka kërkuar shpjegim për aparaturën e veshëve dhe të syve në spitalin e Shkodrës. I moshuari ka kërkuar që të bëhet diçka pasi aparatura ka që prej 30 vjetësh.

  Mirëpo, Rama e ka “përcjellë” të moshuarin duke thënë se gjithçka do bëhet hap pas hapi dhe se tani për tani është i fokusuar tek vaksina.

  Pjesë nga biseda:

  Qytetari: Në Shkodër aparatura e syve dhe e veshëve është e para 30 vjetësh

  Rama: Hap pas hapi

  Qytetari: Hap pas hapi?

  Rama: Bej vaksinën njerë tani, dhe jemi në rregull njerë me vaksinën.

  Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read