Dy ish-konkùrrentët e “Për’Puthen”, Andi dhe Melisa, vazhdojnë që të jenë mjàft të komentuar në media pas thashéthemeve se mund të jenë në një lídhje dashurie.

Për më tepër u ngrítën dyshímet se kjo ishte dhe arsyeja pse Melisa u largua nga formati i dashurisë.

Megjithëse dyshja i ka hédhur pòshtë aludimet e publikut, fotot që hédhin hije dyshíme mbí ta kanë nxítur mjaft aludime në publik, siç ishte rasti i fotos së fundit ku Melisa u shfaq teksa mbante veshur këmishën e Andit

Ndërkohë Andi, para pak kohësh postoi një foto në Instagram ku shfaqet me kostum.

Për shkak se ka marrë pamjen e dhëndrit, foton e bashkëngjít me fjalët: “A dëshiron të martohesh me mua?”

Kanë qenë të shumtë ata që kanë komentuar në këtë foto të Andit, por ai që spíkat është ai i Melisës ku ajo ka shkruar: “Hmm” dhe e shoqëron me një emoji që tregon se po mendohet.

Kujtojmë se para disa ditësh në rrjetet sociale qàrkulluan disa foto të Andit dhe Melisës, të cilat i bënë të gjithë të dyshònin se ata janë realisht në një lídhje mes tyre.

Në rrjete sociale u publikuan foto të dy pròtagònistëve, në të cilat Andi dhe Melisa shfaqen me të njëjtin kapuç në kokë.

Gjithashtu janë shkëputur disa imazhe gjatë videove live që Melisa dhe Andi kanë bërë dhe ndjekësit kanë vënë re një detaj të ngjashëm nga shtëpitë e tyre.Andi dhe Melisa kapën së bashku, a janë në lidhje? (FOTO LAJM) – Albeu.com

Por, ndjàkësit i janë vënë pas çiftit dhe duan me patjetër që ata ta pranojnë faktin që janë çift, pasi numërojnë edhe fansa të shumtë që gjithashtu kanë hapur llogari me emrat e tyre.

Para disa ditësh Andi dhe Melisa janë fotografuar duke bërë shopping së bashku dhe fotoja flet vetë!

Së fundmi, dyshja janë fotografuar sërish bashkë me njëri-tjetrin duke u futur në të njëjtën makinë, foto e cila është publikuar nga “Për’puthen Demàskime”.

Kjo është e disata herë që kàpen “màt” së bashku mirëpo ata nuk kanë konfirmuar asnjëherë për një lidhje të mundshme mes tyre.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur