Tea dhe Bearti janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar në media dhe nga publiku. Dyshja publikojnë shpesh foto pranë njëri-tjetrit në rrjete sociale, ku nuk i kursejnë as dedikimet e dashurisë.

Së fundmi, në rrjet po përflitet se Tea dhe Bearti janë fejuar. Këto aludime kanë nisur nga një video e publikuar nga ish-konkurrentja në Instastory.

Ajo shfaqet me unazë fejese me diamant në gisht, duke marrë të gjithë vëmendjen e ndjekësve. Kjo lë të kuptohet se është e vërtetë që çifti janë fejuar, ashtu siç u përfol pak kohë më parë, në fshehtësi të plotë.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur