Jasmina e “Përputhen” ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet e veshur me bluzën e Erlindit. Kjo është vënë re nga ndjekësit, por një tjetër detaj ka marrë të gjithë vëmendjen: komenti i Atdheut!

“Anticovidi im”, i ka shkruar ai Jasminës, duke i habitur të gjithë. Kujtojmë se dhe konkurrentja komentoi ditën e djeshme në një foto të tij, duke e quajtur “i bukuri im”.

Nuk dihet çfarë po ndodh mes dyshes, por këto komente po konfuzojnë rrjetin. Shumë prej ndjekësve janë të bindur që kjo është një lojë apo shaka, për inat të Sarës.

Sara doli në takim me Andin dhe u treguan shumë të afërt. Jasmina u zhgënjye së tepërmi nga takimi i tyre.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur