Pasi zhgënjeu shumë fansa dhe doli keq në sy të shqiptarëve Andit të Për’puthen i ka ndodhur një tjetër diçka jo e mirë. Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se Andit i kanë mbyllur lokalin që ai e hapi me aq bujë. Bëhet fjalë për Catalyea Lounge, pranë zonës së Inxhinierisë së Ndërtimit.

Lokali i Andit është rrethuar me shiritin ‘skenë kr imi’ dhe sipas një dëshmitareje, lokali është mbyllur gjatë natës. Sipas saj, zhurma e shkaktuar nga lokali në lagje mund të jetë bërë problem për mbylljen, pasi dhe patrulla e po licisë qarkullonte shpesh në zonë.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur