Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe e shoqja, Leonita do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e bënë të ditur vetë çifti, pak ditë më parë, me anë të postimeve në Instagram.

Graniti dhe Leonita do të bëhen me një vajzë dhe gjininë e së voglës e kanë zbuluar vetëm së fundmi. Futbollisti ka publikuar në Instagram një foto ëmbëlsirash ngjyrë rozë, te të cilat shkruhet “Është vajzë!”

Kujtojmë se çifti kanë dhe një vajzë tjetër të quajtur Ayana

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur