Një vajzë 28-vjeçare ka humbur jetën sot në Kosovë si pasojë e një sëmu ndjeje të rëndë.

Lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të Floriana Musiut e dhanë mes dhi mbjes së madhe familjarët e saj.

“Te Zotit jemi dhe tek ai do te kthemi. Shok dashamir para pak qastesh ia derzoi shpirtin Zotit Floriana Musliu vajza e Mialim Musliut(vajza e djalit migjes). Va rrimi eshte ne fshatin Sadovine e jerlive ne ora 15:00”, ka shkruar një pjestar i familjes së saj.