Tea ka qene nje nder vajzat qe ka rene me shume ne sy nga vajzat e Perputhen qe ne fillim.

Ajo tashme eshte duke perjetuar nje romance me Andin, ndonse Shqipja ka vendosur mos t’i lere rehat here pas here.

Sigurisht qe Tea ra ne sy per tiparet e saj dhe tashme qe ka humbur kilogram eshte bere mjaft simpatike. Por ne kohen e gjimnazit te gjithe jemi kurioz si dukej Tea dhe jo vetem.

Se fundmi faqja Perputhem ne Instagram ka publikuar disa foto te Teas ne gjimnaz madje shkruan se Tea ka patur profil ne nje aplikacion te komunitetit LG B TI. Por se si qendron puna vetem Tea mund ta tregoj…/meganews

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur