Nëse kemi thënë çifti më i ëmbël i showbizit, kemi thénë padýshim Elgit Doda dhe Klea Huta.

Dy artistët janë kthýer brenda pak viteve në një nga çiftet më të dashura të publíkut shqiptar.

Ata kanë filluar romancën 4 vite më parë dhe vitin që lamë pas e kùrorézuan dashurinë e tyre në martesë, por pa dasmë, për tu bërë prindër për herë të parë vitin që làmë pas.

Tani kanë një familje tepër të bukur dhe 7 muaj më parë erdhi në jetë edhe fryti i tyre i dashurisë Kridi.

Këto muaj dy prindërit e rinj kanë ndàrë me ndjékësit moménte mjàft të ëmbla me të voglin e tyre që iu ka ndryshuar jetën.

Ndonëse ndàn shpésh postime të lézétshme me Kridin, Klea énde nuk na e ka zbùluar portrétin e tij

Ditën e sotme ajo ka realízuar një bashkëbisedim me ndjékësit e saj në Instastory, ku ka ndàrë edhe një video shumë të veçantë.

Ajo ka treguar se Krid ka thénë dje fjalën e parë dhe e gjeni dot se çfarë ka thënë? “Bababa”

Ndërsa sot ai ka shqiptuar fjalën “mamama”, por Klea dhe Elgiti nuk kanë arrítur ta xhirojnë këtë momént.

Madje, nëse do e lídhnim me ndonjë superstícíon këtë gjë, do e pérkthénim që bebi i ardhshëm i çiftit do jetë djalë, siç thotë edhe Klea.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur