Siç dihet, modelja Aurela Hoxha është prej kohësh në një lidhje dashurie. Mirëpo, ajo është treguar gjithmonë shumë e rezervuar rreth jetës private, duke mos zbuluar asgjë më shumë.

“Kryefjala.com” ka zbuluar disa të pathëna nga jeta e Aurelës. Sipas lajmit në fjalë, partneri i saj quhet Alban dhe së shpejti dyshja do të bëhen prindër për herë të parë.

“Kryefjala” shkruan se modelja është në pritje të ëmbël, 5-muajshe shtatzënë.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur