Fatjoni eshte fieraku me i perfolur i momentit ne Perputhen. Qe prej fillimit ai dalloi jo vetem per pamjen por edhe tipin e tij.
Ai fillimisht kishte pelqim per Anen me pas per Melisen e tashme per Anen 2. Por teksa Fatjoni u kthye ne djalin e preferuar te vajzave duket se as e shkuara e tij nuk ka qene aq e qete.

Faqja Perputhem ne Instagram ka publikuar nje mesazh qe nje vajze i kishte derguar faqes zyrtare te Perputhen.

”Jam nje vajze nga Fieri dhe dua tu drejtohem redaksise suaj pasi e njoh mire te kaluaren e Fatjonit. Eshte de nuar per pros titucion disa vite jashte Shqiperise. 3 vite ka qe eshte l iruar. Kete gje e di gjithe Fieri pasi Fatjoni ka qene i levizur dhe e njihnin te gjithe. Eshte tu rp qe nje tut or qe shfryt ezon femrat ne ma ksimum te flase per m oral femre dhe te pretendoje se do krijoje nje li dhje. Cdo gje eshte f asade”-shkruan vajza.

Me tej faqja Perputhem ka zbuluar se Ana 2 dhe Fatjoni njihen qe kohe me pare dhe miqte e tij tregojne se dikur ka patur nje raport me Anen.

E pra historia u zgjat shume tani, por sesi qendron e verteta ngelet per tu zbuluar.