Prej ditësh, Andi nuk është pjesë në studion e emisionit “Përputhen” dhe padyshim si një ndër konkurrentët më me shumë zë mungesa e tij nuk mund të kalohet lehtë.

Të gjithë ishin informuar se Andi po mungon për shkak të një problemi hëndetësorë, por dje drejtuesja e emisionit bëri të ditur se kjo nuk është arsyeja e vetme e mos prezencës së tij në puntatat e fundit.

“Kam vazhduar komunikimin e me Andin, ai ka patur një infeksion të rëndë në bajame, ndërsa sa i përket pjesës që nuk ka dashur të flasë me produksionin, do të doja të lija atë të tregonte hatërmbetjet që ai ka me produksionin, nuk dua të them fjalë në vend të tij. Veprimin e tij e kuptoj, nuk më ka lën duar”, ishin fjalët e Teas.

Andi nuk ka reaguar ende, por në InstaStoryn e pak minutave më parë mesazhi që ai përcjell u ka bërë përshtypje të gjithëve.

“Dashuria ndaj vetes është pika e dobët ë të gjitha qenieve njërëzore.”, shkruhet në mesazh.

Nuk dihet nëse kjo ka lidhje më produksionin dhe hatërmbetjet e tij, por një reagim tjetër nga konkurrënti nuk ka ardhur akoma.

Gjithashtu aludimet se Andi dhe Melisa kanë një marrëdhënie jashtë emisionit janë konsideruar si një aryse e mungesës së tij./albeu.com/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur