Aktorja shumë e dashur për publikun, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë me datë 21 gusht. Ajo solli në jetë një djalë, të cilit i vendosi emrin Amar.

Deri më tani, Olta ka preferuar të mos e zbulojë portretin e tij, ama kjo nuk e ka penguar të ndajë momente të ëmbla në Instagram. Vetëm së fundmi, aktorja ka publikuar një video pranë vogëlushit.

Në videon në fjalë, vogëlushi ka kthyer kokën, duke zbuluar pak nga portreti i tij. Olta e ka lëvizur menjëherë kamerën, sepse siç duket nuk është ende momenti për ta prezantuar Amarin me publikun.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur