Mbrëmjen e djeshme modelja dhe këngëtarja e njohur Kleoniki Delijorgji ishte e ftuar në “Shiko kush luan”. Në përfundim të emisionit, ajo ka bërë një status në Instastory për Rezart Veleshnjan, duke e cilësuar si një personazh antip atktik me shumë anë neg ative.

Niki është shprehur se aktori është se ksist, ofen dues, man ipulues, njeri i ulët dhe pa asnjë vlerë humane.

“Je se ksist, miz ogjen, ofe ndues, man ipulu es, i patalentuar, aspak i zgjuar, ka ragjoz, njeri i ulët dhe pa asnjë vlerë humane”, ka shkruar modelja ndër të tjera. Ajo ka publikuar një foto të Rezartit, mbi të cilën ka shënuar fjalën “dj all”.