More
  Home Roze Elvana Gjata na habiti të gjithëve! Ajo zbulon ç'do ishte bërë po...

  Elvana Gjata na habiti të gjithëve! Ajo zbulon ç’do ishte bërë po të mos ishte këngëtare

  Koreografi i njohur, Albi Nako ishte së fundmi i ftuar në “Wake up”. Mes të tjerash, ai u ndal dhe te Elvana Gjata, për të cilën tha se do të ishte një super kërcimtare.

  Këtë pjesë nga intervista e tij, këngëtarja e ka shpërndarë në Instagram duke e falenderuar. Elvana ka shkruar se në fakt po të mos ishte këngëtare, do ishte bërë kuzhiniere e shkëlqyer (jo kërcimtare), duke zbuluar kështu një tjetër talent të saj.

  “Faleminderit Albi! Nëse nuk do kisha qenë këngëtare to të kisha eqnë një shefe kuzhine e shkëlqyer, po të them. Suksese, mjeshtër!”, ka shkruar ajo.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read