Rudina Dembacaj nuk ka dite qe te mos beje lajm me postimet qe publikon ne Instagram.

Se fundmi, Dembacaj ka ndarë edhe një video ku ka treguar se Viki i thërret Markut “xhaxhi Marku”, pasi e vogla ka realizuar disa vizatime për të në kopësht.

Por nuk kishte si të mungonte dhe një përgjigje alla Rudina për dikë që ka shprehur dëshirën për të qenë pranë saj një natë të vetme. “S’bohet zemra. Humbi shpresat”, ka shkruar ajo.