Modelja shumë e komentuar, Adrola Dushi është padyshim një ndër vajzat më të bukura të Shqipërisë. Ajo është mjaft aktive dhe në rrjete sociale, ku nuk mungojnë fotot e ndryshme nga përditshmëria dhe jo vetëm.

Së fundmi, Adrola është bërë nostalgjike për të shkuarën. Ajo ka publikuar një foto të shumë viteve më parë, kur ishte vetëm 2-vjeç.

Modelja shihet me baluke dhe me flokë të shkurtër, pranë prindërve të saj.