Fero ka publikuar video teksa po e pastron Arbenita.

Reperi Fero ka qenë gjithmonë i hapur me ndjekësit e saj, mirëpo tani akoma më shumë, shkruan lajmi.net.

Ai është në një lidhje dashurie me modelen Arbenita Ismajli dhe momente së bashku me të ndan shpesh.

Së fundmi e ka publikuar një video duke bërë dush, dhe për këtë po kujdeset Arbenita. Në fakt mendohet të jetë ajo pasi dëgjohet një zë femre.