More
  Home Roze Capital T dhe Adrola Dushi në lidhje?

  Capital T dhe Adrola Dushi në lidhje?

  Capital T ka publikuar një fotografi ku
  shihet në krahët e Adrola Dushit

  Reperi Kosovar është njëri nga emrat më të njohur të estradës, por që për jetën e tij private nuk ka folur asnjëherë, raporton Express.

  Ai ka
  publikuar një foto ku shihet në krah të modeles Adrola Dushi.

  Kjo fotografi i ka habitur të gjithë, pasi Adrola është përfolur për një lidhje dashurie me ish-kandidatin e Lëvizjes Vetëvendosje për deputet, Albin Gashin.

  Fotografia që ka publikuar reperi ka ngjallur reagime të shumta, megjithatë ende nuk na ndonjë konfirmim se dyshja është në lidhje dashurie./GazetaExpress/

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read