Reperi shqiptar Stresi është në kërkim nga pol icia, si organizator i pro testës për vr asjen e Klodian Rashës.

Ai është larguar drejt Anglisë dhe lajmin e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Instagram.

Stresi ka publikuar një video nga avioni, duke shkruar: “Në cilin vend të Anglisë i doni koncertet, a ua premtova që do vi?”.