Rozana Radi është aktorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, që prej vitesh është në skenë.Rozana, e ka fituar një nga edicionet e festivalit “Kënga Magjike”, por vitet e fundit nuk është edhe aq aktive më skenë.

Ajo njofton ndjekësit detajisht për projekte të reja duke ndarë imazhe edhe nga përditshmëria.

Së fundmi ajo ka arritur vëmendje me disa fotografi të reja ku është shfaqur joshëse.Në një veshje të kuqe të gushtë me këmbë zbuluar, ajo kishte bërë poza mjaftë provokuese duke vënë në pah hiret trupore.

Ndërkohë, të shumta ishin edhe komentet që ka pranuar për fizikun që duket në top formë. /kosovarja

Shiko foton: