Luana Vjollca, është njëra nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ani pse ka më shumë se një vit se nuk e kemi parë në ekranet televizive, ajo gjithmonë I ka mbajtur afër publikun me postimet e saj.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur

Bukuroshja bionde, është rikthyer sërish në rolin e prezantueses.

Luana se fundmi po qëndron në qytetin e modës, në Milano të Italisë.

Nga atje, ajo ka sjellë disa imazhe ku shfaqet super elegante.

E veshur shkurt dhe provokuese, Luana po shkëlqen si asnjëherë më parë.

Kaq hot nuk e kemi parë moti prezantuesen shqiptare. /ORAinfo/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur