Antonela Berisha është duke e shijuar sezonën verore duke e vizituar edhe bregdetin.

Prej atje, ish banorja e “Big Brother VIP” po sjell imazhe të ndryshme për fansat.

Së fundi, ka vënë në pah linjat trupore me poza si modele nga bregdeti.

“Ik në perëndim të diellit”, kishte shkruar biondina derisa pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive./Kosovarja/

Shiko foton: