Lotina është vajza e dytë e politikanit Lutfi Haziri.

Ajo në media rozë njihët për bukurin, trupin dhe pozat e saj provokuese, shkruan InfoKosova.

Nga shtëpia Lotina ka publikuar një foto e veshur me bikine.

Madje gjoksi I saj superseksi ishte ai I cili po dukej së së bukuri./InfoKosova/

Shiko foton: