Beniada Nishani është e njohur për të gjithë tashmë.

Edhe pse ajo është aktive qysh më heret, modelja famën më të madhe e arriti me hyrjen e saj në Big Brother VIP.

Tashmë Beniada po e shijon suksesin dhe kohë pas kohë krahas punës ajo po shijon edhe jetën e natës.

Modelja mori vëmendje me postimin e fundit ku sic thote ajo “gocat po dalin nga rruga e zotit”.