Zanfina Ismaili tash e një kohë nuk është aktive në muzikë.

Por edhe pse larg muzikës ajo ende vazhdon tu qëndroj pranë publikut nëpërmjet rrjeteve sociale, shkruan InfoKosova.

Ajo së fundi solli një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Edhe kësaj radhe Zanfina duket tejet bukur dhe atraktive./InfoKosova/