Beatrix Ramosaj është e njohur për të gjithë tashmë, përpos që nihet si këngëtare një ‘famë’ të madhe i dha edhe lidhja me moderatorin e njohur shqiptar Donald Veshajn.

Por pas gjithë bujës së lidhjes por edhe ndarjes së tyre si duket Beatrix ka vendosur përfundimisht ta harroj Donaldin dhe të shikoj jetën e saj.

Në një postim të këngëtares morri vëmendjen komenti i Andi Artanit i cili më heret kishtë deklaruar se ka një lloj simpatie për të.

E komentin e Andit e ktheu edhe Trixa dhe kaq mjaftoi që fansat të dyshonin për një flirt të mundshëm të dyshes./InfoKosova/