Einxhe dhe Dagz, kanë shijuar pushimet e para si ciftë.

Gjatë pushimeve ata nuk kursyen të publikojn foto dhe video të ndryshme nga momentet me të nxehta të tyre, shkruan InfoKosova.

E veshur me bikine Einxhel vazhdonte të shfaq veten shumë te nxehte.

Gjoksi i saj ishte ai i cili po dukej për mrekulli./InfoKosova/

shiko foton: