Don Xhoni dhe Megi Pojani u bashkuan për një projekt.

Megi ishte pjesë e videokipit në këngën e re të Don Xhon.

Ajo shihet me fustan nusëria derisa ka momente të nxehta.

Një sekuencë të shkurtër ata publikuan edhe në Insta Story./InfoKosova/

Shiko videon: