Artistja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri së fundmi ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Malli” dhe është e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Dafina së bashku me Elinel u përkujdesën për tekstin e këngës ndërsa produksioni EnterMedia u përkujdes për videoklipin.

Zeqiri u shfaq mjaft unike në videoklip ku në një moment ajo shihet e veshur me duvakun e nusërisë./Lajmi/

Shiko videon: