Gëzimja, reja e vetme e këngëtares së njohur Remzie Osmani, përmes rrjeteve sociale ka treguar se po e shijon këtë fillim verë.

Ajo, bashkë me të shoqin dhe shoqërinë po dalin edhe për jetë nate.

Gëzimja, qenka mjaftë e thjeshtë dhe minimale kur del në diskotekë, ajo, ka zgjedhur një fustan të thjeshtë por shumë të bukur për mbrëmje me miq.

Siç mund ta shihni, bukuroshja është kombinuar këndshëm, ndërkohë që i ka lënë të lira kaçurrelat e saj natyrale./Kosovarja/